Dzień dobry. Rozumiem, że chcesz się ze mną skontaktować :-)

Zanim wypełnisz formularz kontaktowy, mam do Ciebie prośbę – ułatw nam obu życie i w sprawie tkanin, ubrań, butów, szycia, pomysłów na kolejny post oraz wszystkiego o czym rozmawiamy na blogu, pisz w formie komentarza pod pasującym tematycznie wpisem. Dostaję sporo maili, pytania w nich często się dublują, a sam e-mail wymaga bardziej formalnej oprawy, w związku z czym zajmuje mi dużo czasu (czasu, który wolałabym poświęcić na pisanie nowych, wartościowych artykułów).

Komentarz jest szybką i nieskomplikowaną formą komunikacji, a co najważniejsze – przeczytają go również inne czytelniczki, w tym te, które mają podobny problem lub wątpliwości. Nie musisz się martwić, że Twoja wiadomość mi umknie. Czytam wszystkie komentarze i na wszystkie (a przynajmniej wszystkie, które tego wymagają) odpowiadam.

 

Jeżeli masz do mnie sprawę osobistą, jeżeli chcesz mi złożyć propozycję współpracy, której nie będę mogła się oprzeć lub jeśli chcesz utwierdzić mnie w przekonaniu, że moja praca na blogu ma sens – wypełnij poniższy formularz albo napisz do mnie bezpośrednio na adres: monika.frese@lady-and-the-dress.com

Ze względu na ilość otrzymywanej korespondencji czas odpowiedzi może się wydłużyć, ale na pewno się odezwę.

 

Imię

Adres e-mail

Temat

Treść wiadomości